Hakkımızda

Biz kimiz?

Ne yapıyoruz?

Ne teklif ediyoruz?

Colibri Ajans, kurucumuz Ada Yeliz Solmaz'ın freelance (serbest) olarak yürüttüğü sosyal medya danışmanlığı hizmetlerini daha kurumsal ve profesyonel bir çatı altında sürdürme arzusu ve motivasyonu ile 2022 yılında kurulmuş bir dijital pazarlama ajansıdır. Colibri Ajans olarak pazarlama 5.0'ın tüm gerekliliklerini yerine getirmek ve müşterilerimizi dijital dünyada yaşanan devrime adapte etmek için tüm gayretimizi gösteriyoruz. Onlara sürdürülebilir rekabet avantajı sağlamaları noktasında, kendilerini doğru hedef pazarlarda etkili bir şekilde konumlandırabilmeleri amacıyla, reklam ve tanıtım başta olmak üzere diğer tüm pazarlama iletişimi araçlarını bütünleşik bir mantıkla kullanıyor, size bu alanda rehberlik ediyoruz.

 

Sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlamayı odak noktasına alan ajansımız, dünyada milyarlarca insan tarafından aktif şekilde kullanılan sosyal medya platformlarında müşterilerimiz için etkin sosyal medya stratejileri geliştirip, bunları etkili görsel ve içeriklerle operasyonel hale getirmektedir. Bunun yanı sıra sağlıklı bir marka değeri inşa etmek ve hedef müşteri gruplarıyla etkin iletişim kurmak için marka analiz, planlama ve yönetim çalışmalarını da gerçekleştirmektedir. Böylelikle dijital dünyada yerinizi almanıza yardımcı olurken, marka bilinirliğinizin yükselmesine ve müşteri farkındalığının artmasına olanak sağlıyoruz.

 

"Mutlu çalışan, mutlu müşteri" prensibi ile hareket eden ajansımız alanında yetkin, yaratıcı ve özgür içerikler üreten ekip arkadaşları ile her daim müşterilerinin istek ve beklentilerine üst düzeyde duyarlı kurumsal bir yapıyı geliştirmeye çalışmaktadır. Bu anlamda ilk adım olarak "Colibri Ajans" markamızı tescilli bir marka haline getirmek için Türk Patent Enstitüsü'ne başvurumuzu gerçekleştirdik. Sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi kurum olarak kendine felsefe edinmiş ajansımızda sizlere de hizmet sunmayı diliyoruz. Dijital devriminizde partneriniz Colibri Ajans olsun. Saygılarımızla...

 

                                                                                                                                                                                          Colibri Ajans

Ajansımızın size özgü içerik ve teklifleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki iletişim butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçin.

Çalışmalarımız

GRAFİK TASARIM

Projelerimiz

VİDEO TASARIM

Projelerimiz

SOSYAL MEDYA

Projelerimiz